POSTAÇILAR DA SATILIK KONPLE BİNA 1.350TL .

İlan No : 838267

Fiyat : 1.350.000 TL

İlan Tarihi : 30-08-2016

Metrekare : 200

Oda Sayısı : 3+1

Banyo Sayısı : 2

Bina Yaşı : 0

Binadaki Kat Sayısı : 3

Bulunduğu Kat : 3

Isınma Tipi : Doğalgaz (Kombi)

Kullanım Durumu : Boş

Krediye Uygun : Evet

Kimden : Emlak Ofisinden

Takas Durumu : Evet

Tip : Satılık

Eşya Durumu : Eşyasız

Aidat : bilinmiyor.

İLAN AÇIKLAMASI

İlan Açıklaması

POSTAÇILAR DA SATILIK KONPLE BİNA  1.350TL .

DİKKAT ALPERMAX GAYRİMENKUL İNŞAAT ARSA OFİSİNDEN DUYURU KONUT KREDİSİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLİR ?

Kredi alınacak finans kuruluşu tercihinde, faiz oranlarının yanı sıra komisyon, istihbarat ve ekspertiz ücreti, sigorta primleri gibi maliyetleri ve hizmet kalitesini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Kredi faizleri düşük olan bankaların genelde komisyon tutarları ve diğer masrafları yüksek oluyor. Bu nedenle, sadece faiz oranlarına bakılarak banka seçimi yapılmamalı. Kredi sözleşmesi yapmadan önce, birkaç bankadan teklif alınması, aylık ödeme tutarlarının ve diğer yapılacak masrafların öğrenilerek kıyaslama yapılması faydalı olabilir. Konut kredisi vadesinin uzun olduğu düşünüldüğünde, finans kuruluşundan beklenen hizmet kalitesi, kolay ulaşım imkanları, alternatif bankacılık hizmetleri, zaman içinde ihtiyaç duyulabilecek diğer ürünlerdeki avantajları gibi konuları da dikkate almak gerekiyor. Konut kredisi alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

• Kredi vadesini kapsayan yıllık gelir ve gider bütçesi yapılarak maksimum ne kadar taksit ödenebileceği belirlenmeli
• Bütçeye uygun bir konut seçildikten sonra, farklı bankaların kredi alternatifleri araştırılmalı.
• Konutun imar durumu ve yasaya uygunluğu incelenmeli. Gerekirse apartman yöneticileri ve eski sakinlerden bu konuda bilgi alınmalı.
• Fiyat konusunda aldanmamak için, çevredeki emlakçılardan veya bölgeye ait emlak ilanlarından rayiç bedel araştırılıp belirlenmeli.
• Finans kurumları kişinin alım gücü ve ekonomik yükümlülüklerine dikkat edeceği için özellikle kredi kartı harcamaları kontrol altına alınmalı.
• Profesyonel kurum ve uzmanlardan yararlanılmalı.


BÜROMUZUN ADRESİ; İZMİR KARŞIYAKA DAN, CEVRE YOLUNA GİDEN YENİGİRNE CAD. KAREKSAN, KAPALI PAZAR,PAMUKKALE YAZIHANE,KARŞIYAKALI SALİH PASTANE, ANIL PİDE YANI, 7465 SK.NO;31/E -BAYRAKLI YENİGİRNE / İZMİR ( ALPER MAX GAYRİMENKUL İNŞAAT ARSA OFİSİ )

DİĞER İLANLAR